• ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
Advanced Search
Your search results

İnsanlar neden Kıbrıs’ı seçiyor?

by admin on February 19, 2020
İnsanlar neden Kıbrıs’ı seçiyor?

Hem çocukların hem de yetişkinlerin keyif alacağı muhteşem bir adada, Akdeniz’in pırıl pırıl sularıyla bütünleşen güneşli bir manzara, upuzun uzanan altın renkli kumsallar adeta cennetten bir parça gibidir. Tüm bu saydıklarımızın keyfini çıkarmak için kendinize gölge bir yer bulun, güneş kreminizi sürün ve hayatın tadını çıkarın!

İlkbahar ve Sonbahar mevsimlerinde iklim biraz daha serinler ve kavurucu sıcaklık biraz uzaklaşır. Hala sıcak diyebileceğiniz bu havada akşamüzeri gündüz giydiğiniz kısa kollunun üzerine ince bir ceket aldığınızı ve ılık meltemde bir fincan kahvenizi yudumladığınızı hayal edin. Bu adada iklimin size sunduğu muhteşem fırsatlardan yararlanabileceğiniz aktiviteler de yapabilirsiniz. Bisiklet, dağ yürüyüşleri, doğa keşifleri, birçok kara ve deniz sporları hem profesyonellerin hem de amatörlerin keyfine keyif katacaktır.

 Günlük yaşamın karmaşası ve yoruculuğundan uzaklaşmak ve sakinlik, huzur ve güzellik dolu bu hayatın tadını çıkarmak isteyenler için Kuzey Kıbrıs, tam bir cennet. Zengin mutfağı ve canayakın insanlarıyla yaşamak isteyeceğiniz bir ada. Kış aylarının bile oldukça yumuşak ve ılık geçmesi, soğuk ve yağmurlu ülkelerde yaşayanların ilk tercih sebebi. Ne de olsa yılın 300 günü güneşli bir adada yaşamanın ayrıcalığı paha biçilemez. 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.

  • Change Your Currency

  • Advanced Search

  • Mortgage Calculator

Compare

Send